O nas

Biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.

Tym, co nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klienta, a także inwestowanie w nowoczesne technologie informatyczne pozwalające zapewnić poprawność i poufność dokumentów oraz kompleksowość oferowanych usług.

W efekcie podjętej z nami współpracy firma zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach i wymierne korzyści finansowe.

Zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych (w tym tzw. wolnych zawodów) jak i spółek cywilnych udostępniamy adres na siedzibę firmy z możliwością skorzystania z asysty sekretarskiej wirtualnego biura.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów nr 17513/2007. Biuro Rachunkowe bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną usługę, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w szkoleniach.

Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne - działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182), w tym wdrożonej Polityce bezpieczeństwa.

Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie.

Zapraszam do współpracy
Katarzyna Wasińska